28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Silent Hunter 3



Írd ide hozzászólásod:

KoKo
KoKo [4304]
Üdv Lacko!

Köszi az infókat, modok! Amúgy javaslatom szerint csak óvatosan a modolással, mert lehet instabillá teszi a játékot, most mondjuk nem a gramofonra gondolok. Pl.: a II-nél vettem észre ilyesmit.

Én 705-on nyomom, és a tisztekkel számoltatok mindent, én mint kapitány csak élvezkedek.

Szonár müxik mindenkinél rendesen?!! Mert tegnap miközben Scape Flow fölött egy teherhajót süllyesztettem el a felszínen, meglepett egy romboló, és a barom szonáros nem jelezte, tök véletlen vettem észre nézelődó módban, hogy mögöttem van, mire elkezdtem emrülni már be is kaptam pár találatot. Visznt láma volt, mert simán megléptemtőle, sőt a hajónak is megadtam a kegyelem torpedót.

Lacko: horogkereszt modot honnan szedted?!! Mert az nincs subsimen.

Jah amúgy remélem lassan lesznek nagyobb falatok is, habár még csak 40-et írunk, de eddig semmi extra nem akadt torpedóra..... Max C2-es, az meg nem nagy.

No other way but down!

Vissza

Fórumszabályzat