28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Trackmania Sunrise



Írd ide hozzászólásod:

Alfaproton01
Alfaproton01 [2081]
sztem ez a játék nagyon szar. legalábbis a demo nem hatott meg. tipikus arcade, olyan ami a plazákban a jétággépeken fut..

shit happens

Vissza

Fórumszabályzat