28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPM Tuning



Írd ide hozzászólásod:

Z@Šsy
Z@Šsy [1312]
Az RPM tuningod egy nagy szar milyen csicska játék az ami most jelent meg és már 1900ft LOL!
dr3ver
dr3ver [2]
azé me magyar fejlesztés

x

NFSU2
NFSU2 [627]
De ezt 1szerűen nem hiszem.Magyarázzátok meg!Miért 1.999 FT?Túlságosan is megéri!Nem?

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Vissza

Fórumszabályzat