Nekem ez elött ASUS P4P800SE/GD be volt ugyan ez a proci de az a VGA val és a winyóimmal nem boldogult ezért kicseréltem a jelenlegi MSI re.
Az is egy régi lap volt még is probléma mentes volt a Prescott.
Nem lesz vele baj ! Nem te vagy az első aki ilyen lapban használ Prescottot.
Amúgy meg kEnAcE kolegának tök igaza van.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

