Csak akkor érezhetsz számmottevő különbséget ha digitalizálsz mivel ott kb 8-10% al is gyorsabb máshol viszont nem. Tehát a Doom3 nem fog 10fps el gyorsabban menni Prescotton.
Játékoknál pár% a különbség. +/- egyik és másik javára.
A Celeronod után viszont ég és föld lesz a különbség!
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

