Az ára olyan 100e-120e körül volt és hiánycikknek számított nálunk.
Igazábol értelme se volt mert azért az árért nem kapott az ember akkora teljesítménykülönbséget.
Persze az Intel küldhetett volna nekem egyet mint igazi törzsvásárlónak

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

