Csá!
Keresek 3.4 Ghz-es Northwood magos procit, de nehezen lehet hozzájutni, valahol kapok még?Szerintem ez a proci még jobb is mint aprescott, néhány tesztben felül is kerekedett rajta.
A mostani 2.6Ghz után nagy változás lenne? Persze a lap maradna
D 865Perl .