28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Quake IV infók (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

H0PE
H0PE [51]
"a stroggok a vilag leigazoi, magukba olvasztaj az enemy-t..." blablabla...

Uristen, nem hiszem el hogy egy normalis "forgatokonyvet" nem kepesek irni ezek a szerencsetlen barom amerikaiak! Nem eleg hogy a filmjeik szarok meg a legjobb {engine-e} gamet is elkell rontani?

Multiban nulla lesz, singleben meg ot percet ha megnezek.
WOW + GuildWars rulez azt kesz. Elegem van a sok gagyi jatekbol, bar biztos tul oreg vagyok mar ehhez.

H0PE

Vissza

Fórumszabályzat