Uristen, nem hiszem el hogy egy normalis "forgatokonyvet" nem kepesek irni ezek a szerencsetlen barom amerikaiak! Nem eleg hogy a filmjeik szarok meg a legjobb {engine-e} gamet is elkell rontani?
Multiban nulla lesz, singleben meg ot percet ha megnezek.
WOW + GuildWars rulez azt kesz. Elegem van a sok gagyi jatekbol, bar biztos tul oreg vagyok mar ehhez.

H0PE