28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Nekem csak egy olyan gondom van, hogy ha kitör egy csata, akkor a képernyőn keresztbe fekete zajcsíkok kezdenek villogni... Nem brutálisan, csak kicsit. Szóval lehet tovább játszani, nem is szaggat, csak egyszerűen ott vannak. Aztán a csatával együtt elmúlik megint. Ez bug vagy feature?
(a kártyám GeForce2 32megával)
havoc
havoc [54]
Hali!

A weboldalunk keszul, de eddig jatekot csinaltunk nem volt ido ra.
Mint latjatok inkabb jatek mint marketing orientaltak vagyunk. A hivatalos weblap: www.swine-online.com, de nemsokara lessz kulon forumunk itt a pcdome-on.

Ha valakinek nem megy, irja mar meg a konfigjat, illetve van egy .log file a swine konytaraban, az is kellene (emil)

"facts do not cease to exist because they are ignored." - aldous huxley

Vissza

Fórumszabályzat