Thx! Ugyan, a Stormregion-ról is hibásan jött le, de azért kösz, hogy legalább megpróbáltatok segíteni. Nem sokára lecserélem a gépem egy jobbra, és majd akkor megveszem a gamét, persze ha lesz pénzem rá. De megígérem, hogy lesz.

Fórum » Beszélgetés a játékokról
