28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

AriAmi
AriAmi [2580]
Dino és Havoc:
Thx! Ugyan, a Stormregion-ról is hibásan jött le, de azért kösz, hogy legalább megpróbáltatok segíteni. Nem sokára lecserélem a gépem egy jobbra, és majd akkor megveszem a gamét, persze ha lesz pénzem rá. De megígérem, hogy lesz.

Vissza

Fórumszabályzat