Hogyne futna.
Szerintem még 266-oson is menne, csak 32video legyen. A min. gépigénynek mindig a nagy felbontású, speciális effektusos futást adják meg, én nekem még nem igazán akadozott játék a 2ésféléves p2-400-omon TNT2-vel, és nem is fog egy jó évig.
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.