28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hoki VB Norvégiában



Írd ide hozzászólásod:

csuroach
csuroach [4262]
Aki szereti az NHL-t az tudja h nincs szezon és most tele volt az összes csapat sztárokkal,én nagy Kanada drukker vagyok de most az NHL hiánya miatt a mások kedvencnek az oroszoknak drukkoltam,nah most a kanadaiak Thornton(aki nekem már nagyon régota benne van a top3ba)bomba góljával gyóztek,de a csehek ellen nagyon rosszul játszottak,vmi megszakadt náluk az orszok elleni meccs felénél,így végülis Jagrnak köszönhetöen csehek lettek a világbajnokok.

a VB MvPje Thornton lett amivel egyetértek,csak Nashel az uccso meccsen is összekellet volna vmit hozni.
Legjobb védö:Redden...na ezt nem értem,mer kanada viszonylag sok gol kapott,vki magyarázza meg.
Legjobb kapus:Vokoun ok igen,érhetö
Legjobb csatár Kovalev????Na ezt asszem ök se gondolják komolyan...Nash lött 9golt utánna Thonrton 6ot,és hol van Kovalev???Vki ezt is magyarázza meg h mér ö lett a legjobb csatár..

Jah még vmi:Mint mondtam 1ik kedvenc játékosom Joe,és az ö beceneve Nagy Madár ,vki tudja mér?
A másik ,gondolom aki szereti a hokit az már többször látta Dany Heatleyt játszani,ti nem unjátok h állandoan szekálják a kommentátorok a foga miatt??
És még a döntöhöz annyit:Smith(a kanadai csk)elég favégó volt a meccs végén,Broedur(kanada kapusa) meg azt nyilatkozta h a csehek unalmasan játszottak ugy mint a Devils szokott h megnyerje a Stanley-t...no komment.

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Vissza

Fórumszabályzat