28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

drimm
drimm [4]
Tipp a demó pályához, ha nehéz fokozaton is meg akarod csinálni...

Pause-sal megállíthatod bármikor a játékot,
kiadhatsz bármennyi parancsot (akár láncoltan is: shift+ új parancs) és azokat az egységek szépen utána végrehajtják.
Pl. Shift+X az aknarakóval annyiszor és oda ahány aknát le akarsz rakni, majd újra elindítva a játékot nem kell vele foglalkoznod egy jó ideig... megcsinálja.

Aki előszőr megcsinálja nehéz fokozaton a pályát EGYSÉG VESZTÉS NÉLKÜL!!! az írjon ide feltétlenül!
Na, jó aki egység vesztéssel az is...

Vissza

Fórumszabályzat