28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

PoCoK
PoCoK [2328]
Már nem azé, de a Vampire pl mióta stratégia? Az akcióelemekkel dúsított RPG, semmi esetre sem RTS...

stufumofo™

okoska3000
okoska3000 [12750]
Én utálom ezeket a mügyüröket egérkattintásramüködtethetőstratégiát, ne haragudjatok, de tényleg. Egyedül a Vampire The Masqurade tetszett a zene és hangulat miatt, illetve a Gorky17 és a Starship Troopers. Amúgy nem szeretem őket...

Vissza

Fórumszabályzat