Nekem az tetszik hogy lehet a csata előtt a pénzünkből tuningolni az egységeket, páncélzat, beláthatóság stb...
Nagyon tetszik de egy (nagy) grafikai bug nagyon zavar...
(Remélem csak nálam van)
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Minden ellenállás hasztalan! 8-)