28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Üdv!

Mármint egy külön kategóriába? Egyszerü, idézek Dino.-tól:
"Örömmel jelentjük be, hogy a mai naptól mi biztosítjuk a fórumot a S.W.I.N.E.-t fejlesztő Stormregion csapatnak. A két alfórumukba helyeztük át az eddigi S.W.I.N.E. témákat is. Kérdezzétek bátran a fejlesztőket! "
HA a Fórumra klikkelsz akkor felül van ez kiirva.

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Mephisto
Mephisto [5959]
Hogy tűnt ide a topic?

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Vissza

Fórumszabályzat