Mármint egy külön kategóriába? Egyszerü, idézek Dino.-tól:
"Örömmel jelentjük be, hogy a mai naptól mi biztosítjuk a fórumot a S.W.I.N.E.-t fejlesztő Stormregion csapatnak. A két alfórumukba helyeztük át az eddigi S.W.I.N.E. témákat is. Kérdezzétek bátran a fejlesztőket! "
HA a Fórumra klikkelsz akkor felül van ez kiirva.
Minden ellenállás hasztalan! 8-)