28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Conor01
Conor01 [4]
A game sirály,demo végignyomva!
Grafikai hiba nálam is jelentkezett! Elöször kicsit, majd nagyon. Csatajeleneteknél játszhatatlan volt!
Konfig:
AMD 1.4 ,523 MB DDR ram, Geforce 2 GTS 32MB
Felbontások: 1024 ill 1600-ban se volt jó!
Dx8,DX8.1, Win2000 hu

Vissza

Fórumszabályzat