28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Floorball



Írd ide hozzászólásod:

Girnyaú
Girnyaú [76]
Sajnálom h így alakult! Remélem legközelebb én/mi is tudunk meni, és akkor már eredméyne is lesz, nem csak nagy-nagy élmény! Két sorral még 1 meccset sem lehet nyerni nemzetközi színvonalon!
Corgon
Corgon [232]
Mindenek előtt:
Nemtom emlékeztek-e, hogy mit mondott Dennis múltkor válogatott edzésen a bemutatkozásnál.

Köbö, ugyanez részemről is erre a túrára. Sajnálom, hogy ennyien voltunk csak. Nem azokról van szó akik vizsgáztak, hanem akik megígérték, hogy jönnek oszt lófaszt. Igaz ezzel magukat minősítik, de az én teljesítményemet és a többiekét csökkentik.

Az eredményekkel most nem fárasztanám magam, mert Pavel elég szépen felskribálta az indexre. A körülményeket tekintve a két Lengyel meccs teljesen jogos volt, az utolsó (a klubbcsapat elleni) meccs nagyon szomorú számomra, hogy kikaptunk, mert jobbak voltunk és semmivel sem volt több esélyük mint nekünk. A mi igazán böki a csőrömet az a Lettek elleni macsó. Hogy miért kellett nekünk hajnali háromkor megérkeznünk rossz szállásra, ezt nehezen tudom megérteni. (A szállás mondjuk valahol érthető, de az időpont…) Szóval még azon a meccsen is kurva fáradtak voltunk, amin még elvileg erőnk teljében kellett volna lenni. Ettől függetlenül azonban Pavel nem túlzott a 8 kapufával, így roppant bosszantó az eredmény.

Tehát összegezve: Az eredmény nem igazán vált egészségemre, de jól éreztem magam és örülök, hogy ott lehettem és játszhattam ebben a csapatban.

Kicsit bosszantott, hogy egyáltalán nem Mikivel voltam egy sorban, holott asszem a tíz játékosból 8 hátvéd volt, tehát lehetett volna másik hátvédpárt választani ahelyett, hogy minket kaptak szét.

Mind1. Így alakult. Ha legközelebb is mehetek, még jobb lesz, mert szerintem sokat tanultam ebből a pár napból.

Most egy kis pihi, aztán vad felkészülés az Európa kupára, hogy a lehető legjobb formánkat tudjuk ott hozni.
-C-

Igazságot Magyarországnak!!

Girnyaú
Girnyaú [76]
Norbi! Beszámoló!!!???

Vissza

Fórumszabályzat