Nekem egy diamond stealth 540 VGA-m van 32Mb-al. He elindítom a demot, az egérmozgás hatására piros vízszintes csíkok jelenenk meg. Így sajna élvehetelenné válik. Egyébként gratulálok a játékhoz, talán az első lesz amit meg is veszek
Akinek ugyanígy Diamond-ja van, az írja már meg, hogy nála megy-e.