28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

beco
beco [1]
A készítőknek !
Nekem egy diamond stealth 540 VGA-m van 32Mb-al. He elindítom a demot, az egérmozgás hatására piros vízszintes csíkok jelenenk meg. Így sajna élvehetelenné válik. Egyébként gratulálok a játékhoz, talán az első lesz amit meg is veszek

Akinek ugyanígy Diamond-ja van, az írja már meg, hogy nála megy-e.

Vissza

Fórumszabályzat