28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vedd meg a PCm!



Írd ide hozzászólásod:

Kszilu
Kszilu [71]
Lacc ezt a gépet komi el akarod adni? Csak a fateromnak van egy "fokkal" jobb. (Kicsivel jobb író és nagyobbak a Hz-k). )

Vissza

Fórumszabályzat