
More fun, less brutality.
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák

More fun, less brutality.


ottul, de nem izgat. Ha 2006 közepére is jön ki, akkor se fogja a fő felhasználó "közép" réteg használni.SZVSZ, hogy mindenkinek min 3ghzes gépe lesz jövőre
(1ébként is még mindig a '98at használja a nagy átlag-ezen végülis lehet kötekedni, de a microsoft szerint igaz.)
More fun, less brutality.
Még mostis csinálják ha jol tudom, és 2006 közepén jön ki? Ismerősöm mondott pár dolgot róla, de aszonta a többi legyen majd meglepi.
Aztán hejreáll
