28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SWINE demo



Írd ide hozzászólásod:

Lala-SR
Lala-SR [168]
az angol demoba bele kellett tennunk az egyik intro-t.

mert, hogy vicces, es kellett az amcsiknak.
Pip-Boy
Pip-Boy [77]
Miért van az, hogy a különböző nyelvű demok, különböző nagyságuak?
akár 7 mega eltérés

Vissza

Fórumszabályzat