PC: bovitheto, dolgozhatsz is rajta, és MINDENT ami elektronikus, lehet vele csinalni.
hatulütö: a konzolokhoz kepest nincs
Konzol: jatszhatsz vele
hatulütö: nem bovitheto.A játékok nem kompatibilisek egymassal, elévülnek, és nem ojan mint a PC, hogy ha egyszer megveszed, hasznalhatod akar 10evig is, mert a file formátum egységes, és maradando
persze a konzol tokéletesen jo a játékra
Azert mert valaki mashogy gondolkodik, nembiztos hogy kapásból mocskos kommunista...
