28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PS2: The Third Place



Írd ide hozzászólásod:

SAJTQKAC
SAJTQKAC [482]
hat vegyuk szepen sorban.Mi miert jo.
PC: bovitheto, dolgozhatsz is rajta, és MINDENT ami elektronikus, lehet vele csinalni.
hatulütö: a konzolokhoz kepest nincs
Konzol: jatszhatsz vele
hatulütö: nem bovitheto.A játékok nem kompatibilisek egymassal, elévülnek, és nem ojan mint a PC, hogy ha egyszer megveszed, hasznalhatod akar 10evig is, mert a file formátum egységes, és maradando
persze a konzol tokéletesen jo a játékra

Azert mert valaki mashogy gondolkodik, nembiztos hogy kapásból mocskos kommunista...

Vissza

Fórumszabályzat