Persze, hogy más a két játék hangulata, nem is lehet őket összehasonlítani!
Mindkettő jó játék, de egymás ellenfelei nem lehetnek!
A GTA szabadságát überelni nagyon nehéz, akinek tele volt a hócipője a faltól falig játékokkal, az most hálásan veszi kezébe a GTA VC- meg a SA-t.
Viszont aki egy kis feszültségre vágyik, akinek bejön az osonós stílus és nem dobja ki a taccsot egy kis agyvelő láttán, az szagoljon csak bele bátran a Manhuntba!
Nem olyan egyszerű végigtolni ezt a játékot, mint ahogy azok gondolják, akik az első pályákon abbahagyták!
Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!