Feltelepítettem, megy rendesen, de egyszerűen nem tudom megmagyarítani! Pedig anno, mikor végigtoltam, akkor simán sikerült!
Akkor image fájlként volt fenn a game, Alcohollal.
Most No CD exe cserével játszom és a magyarítás nem sikerül. Igaz, No CD nélkül sem, szerintem nem ez a gond.
Ugyanoda telepítettem a magyarítást, mint ahová korábban is, vagyis: C:\Program Files\Rockstar Games\Manhunt , de mégsem magyar a játék nyelve! Pedig a telepítés rendben megtörténik.
Nem értem, mit cseszhettem el!?
Valakinek valami ötlete esetleg!?
Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!
