28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider: Legend videó (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Iconoid
Iconoid [1000]
Szerintem ha kiadják, tuti papírból készült díszdobozban, baromi drágán adják ki, ahogy az ilyenkor szokás. Én tuti nem venném meg mind az ötöt, pedig végigtoltam mindet, és nagyon szerettem is, de első, második rész az, amit meg is vennék.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

okoska3000
okoska3000 [12750]
ha már annyira fel akarják támasztani szegény megtépázott Larát, a régi klaszikusokat (1-5) kiadhatnák egy kiadásban XP-n futó változatban, szerintem jó 5let lenne, én pl. megvenném nosztalgiának...

de a kiadónak valószínűleg nem fog ilyen remek 5lete támadni, sajnos...

Vissza

Fórumszabályzat