28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Hi!
Nemtudom, hogy ezt az észrevételt írták-e már ebbe a fórumba úgyhogy bocs, ha igen.
Szóvan azt vettem észre, hogy a fegyverek a golyó hüvelyét balra dobják ki pedig jobbkezesen fogja a csávó, ami azért hülyeség mert így a katonák szemébe repülne a forró hüvely. Ami nem lehet éppen kellemes.
Persze ez a játékélményen nem sokat ront. Ez csak egy észrevétel.

U.I.:A Half-Life 2-ben rendesen (jobbra) dobják ki a fegyverek a hüvelyt.

Man literally too angry to die

Vissza

Fórumszabályzat