28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Windows Vista lesz a "Longhorn" hivatalos neve



Írd ide hozzászólásod:

starsly liutenant
starsly liutenant [133]
Hallottam,hogy volt egy kis jogi jogi vita is,mert egy vállalat már használta a Vista nevet.De mivel vele szemben a Microsoft áll,egyben felvásárolja a céget.

Vissza

Fórumszabályzat