Most végeztem a játékkal! én a good+ befejezést kaptam! ez a legjobb???
Egyébként feltudnál világosítani, hogy Kauffman mért dobja a főellenhez azt a piros üveget???
Meg hogy kauffman jó vagy rossz e most???
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Most végeztem a játékkal! én a good+ befejezést kaptam! ez a legjobb???