28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Windows Vista lesz a "Longhorn" hivatalos neve



Írd ide hozzászólásod:

r3tro
r3tro [5]
Megvan a longhorn de h. tudom felrakni?Beállítom h cdről bootoljon de semmivki mondjon tippet!

Vissza

Fórumszabályzat