28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Magyarország is tagja a SiteDown és FastLink elnevezésű illegális tartalmak ellen küzdő hadműveletnek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

borotvapenge
borotvapenge [2842]
Azért azt hozzá kell tenni a témához, hogy olyanok is warez cuccokkal nyomják, akik bőven megengedhetnék maguknak az eredetit. Sőt! Nagyon kevés, az aki megengedheti magának a programokat és meg is veszi. Inkább leszedi a netről.
Én sem mindent veszek meg, mert nincs értelme kiadni egy gaméra 10k-t amiről egy-két elfogult kritikán és screenshoton kívül nem tudsz semmit. Ha adnának ki rendes demót (nem 1 óra játék, nem 1 pálya, nem korlátozott lehetőségek, biztos futás, kb annyi bug mint a gamében és nem egy halommal több, stb..) biztos nem tölteném le a gamét. A legtöbbet letöltöm, feltelepítem és törlöm is, mert annyira okádék.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Vissza

Fórumszabályzat