Én sem mindent veszek meg, mert nincs értelme kiadni egy gaméra 10k-t amiről egy-két elfogult kritikán és screenshoton kívül nem tudsz semmit. Ha adnának ki rendes demót (nem 1 óra játék, nem 1 pálya, nem korlátozott lehetőségek, biztos futás, kb annyi bug mint a gamében és nem egy halommal több, stb..) biztos nem tölteném le a gamét. A legtöbbet letöltöm, feltelepítem és törlöm is, mert annyira okádék.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
