28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek hogy "néz" ki a winchestere



Írd ide hozzászólásod:

kappadi
kappadi [3564]
ja elfelejtettem leírni,hogy nekem Maxtor winchim van,igy már el tudjátok képzelni,ja és rajta van 1 kis hűtő az oldalán! az már saját spéci dolog rajta4

L. Ádám

kappadi
kappadi [3564]
nem biztos,de aszem a particion magicel lehet ilyet csinálni!

amugy a vinyóm alakja olyan,mint a többié! nincs sok eltérő külsejű vinyó,bár a márkák közt vannak eltérések!meg vannak azért tunningosabbak vagy hütővel elátottak,de az átlag az az uralkodó!

L. Ádám

CamelX
CamelX [6215]
Tudtok olyan progit ajánlani ami megmutatja diagramban hogy mi mennyi helyet foglal a vinyón? fater használt ilyet régen, csak nem tudom mi volt a neve.

I am the architect of my own destruction.

Vissza

Fórumszabályzat