ja elfelejtettem leírni,hogy nekem Maxtor winchim van,igy már el tudjátok képzelni,ja és rajta van 1 kis hűtő az oldalán! az már saját spéci dolog rajta4
nem biztos,de aszem a particion magicel lehet ilyet csinálni!
amugy a vinyóm alakja olyan,mint a többié! nincs sok eltérő külsejű vinyó,bár a márkák közt vannak eltérések!meg vannak azért tunningosabbak vagy hütővel elátottak,de az átlag az az uralkodó!
Tudtok olyan progit ajánlani ami megmutatja diagramban hogy mi mennyi helyet foglal a vinyón? fater használt ilyet régen, csak nem tudom mi volt a neve.