28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Everyday People



Írd ide hozzászólásod:

Iconoid
Iconoid [1000]
De tudod, hogy... Ő... Hát Mindorokké Batmant akartam irni, na..

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

padavan
padavan [21647]
Azért nem válaszolok, mert a Batman és Robint jó filmnek véled.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Iconoid
Iconoid [1000]
Schumacher egyik legjobbja. A Fülke meg a másik. A batman és robin meg a haramdik. aha. az. rosewoodot ismered?

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

padavan
padavan [21647]
Áhhh, a "Ha Ölni Kell" egy kibaxott nagy film, de rég látam!

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Iconoid
Iconoid [1000]
Akkor ez is olyan "sajnáljuk a kissebbséget" film? Félre ne érts, szeretem az ilyesmit, pl. Rosewood, vagy Ha ölni kell. Szerencsére gipsyket még nem kellett sajnálni mozifilmben.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Colussus
Colussus [2010]
Nézd meg!

"A brooklyni Raskin’s New York azon kevés éttermének egyike, ahol soha nem nézték a betévedő vendégek bőrszínét. Szinte valamennyi náció képviselteti magát a vendégek és az alkalmazottak között egyaránt. Egy nap az étkezde zsidó tulajdonosa bejelenti, hogy el akarja adni az éttermet a környék ingatlanjait felvásároló nagyvállalati befektetőknek, akik a jelenlegi infrastruktúra helyére egy olyan elit negyed kiépítését tervezik, amely már nem fogja megtűrni a kisebbséget."

...non mollare mai...

padavan
padavan [21647]
Bővebben? ( a címe mindenesetre bíztató)

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Colussus
Colussus [2010]
Tavalyi film, csak ajánlani tudom.

...non mollare mai...

Vissza

Fórumszabályzat