28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Everyday People



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Hát nálam ez otthon is adott.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Iconoid
Iconoid [1000]
utálok gépen filmet nézni. az a jo mikor beülok a borfotelbe, 2 liter kola 5 kg chips aztán 5.1 meg 70 cm tv.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Colussus
Colussus [2010]
Kölcsönzőből? Hát töltsd le inkább az internetről (Everyday.People.2004.DVDRip.XviD-VH-PROD), ha már erről van szó.

...non mollare mai...

Iconoid
Iconoid [1000]
Okés, felcsigabigáztál, kiveszem kölcsönzőből. Ja. Majd ha kinyit. Baxxa meg! 2 hónapja zárva vala.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Colussus
Colussus [2010]
A zsidókat? Hát most ők baszták tönkre ideiglenesen az én életemet, de nem ez a lényeg, a film hétköznapi emberekről szól, mint a címe. Nézzétek meg, ha nem tetszik a koncepció, akkor fél óra elteltével lőjétek le, de a film az jó.

...non mollare mai...

Iconoid
Iconoid [1000]
Hmmm. Feketéket szívesen sajnálom a filmekben, de a másik kissebség nekem egyáltalán nem kissebbség. Sőt. Őket nem tudom sajnálni. Ez van. De azért majd utánajárok.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Colussus
Colussus [2010]
Nem feltétlenül a kisebbségről van szó, hanem a társadalmi osztályokról.

...non mollare mai...

Iconoid
Iconoid [1000]
Akkor ez is olyan "sajnáljuk a kissebbséget" film? Félre ne érts, szeretem az ilyesmit, pl. Rosewood, vagy Ha ölni kell. Szerencsére gipsyket még nem kellett sajnálni mozifilmben.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Colussus
Colussus [2010]
Nézd meg!

"A brooklyni Raskin’s New York azon kevés éttermének egyike, ahol soha nem nézték a betévedő vendégek bőrszínét. Szinte valamennyi náció képviselteti magát a vendégek és az alkalmazottak között egyaránt. Egy nap az étkezde zsidó tulajdonosa bejelenti, hogy el akarja adni az éttermet a környék ingatlanjait felvásároló nagyvállalati befektetőknek, akik a jelenlegi infrastruktúra helyére egy olyan elit negyed kiépítését tervezik, amely már nem fogja megtűrni a kisebbséget."

...non mollare mai...

padavan
padavan [21647]
Bővebben? ( a címe mindenesetre bíztató)

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Vissza

Fórumszabályzat