28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Enclave



Írd ide hozzászólásod:

Wimp
Wimp [239]
ennek énis tudatában vagyok csakhát semelyik boltban nem láttam ergo megvenni se tudom
amúgymeg aztne mond nekem hogy te mindig boltba veszed a gameket
mert amikor kijön egy normális játék ami tetszik (nekem) az olyan 15-16 ezernél kezdődik éshát valljuk be ez elég drága
2 évet meg nem fogok várni azért hogy olcsóbb legyen

Vissza

Fórumszabályzat