28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

Mephisto
Mephisto [5959]
Van egy olyan tendencia, hogy az időt - még az RTS-ekben is - fel lehet gyorsítani. Ennek elvileg az lenne a lényege, hogy aki lassabban, de biztosabban akar fejleszteni, csatázni, legyen elég ideje kattintgatni, a profi stratégák azonban inkább gyorsabban játszanának. De ez a mód másként is használható: játék közben a fejlsztést felgyorsíthatjuk, a csatát lelassíthatjuk. Szerintetek ezzel az RTS-ek nem vesztik el - legalábbis részben - real time mivoltukat? Egyre több játékban van lehetőség az időt mozgatni. Jó ez nekünk?

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Vissza

Fórumszabályzat