1887. november 28-án az első keskenyvágányú villamosvasút
1889 szeptember: a rendszeres villamosforgalom elindult a mai Rudas László utcában
1890. március 6.: nagykörúti (mai 4-es, 6-os) vonal átadása
1896. május 2-án indult a földalatti, ami villamosvasút volt, azonban nem úgy építették mint a mai metrókat (ezért is földalatti a neve és nem metró), hanem felbontották az utat, lerakták a sineket és csak ezután fedték be.
1913-tól kezdve nem járhatott egyetlen lóvasút sem, sőt 1915től megjelent az első autóbusz. (természetesen ezek mint a fővárosra vonatkoznak)
Gumi és benzin hiány ez a járat (ahol összesen 7 busz volt forgalomban) megszűnt, és csak 1921ben indult újra.
Az első trolibusz járat bp-n 1833. december 16-án indult, Óbudán, de a fővárosi közlekedésbe csak 1949. december 21-én kapcsolódott be
Tehát ezekből kiderül, hogy a fővárosban előbb volt villamos, és csak utána busz
Mondjuk az írás szerint 1860ban már 100omnibusz járt, ezek voltak a társaskocsik.
Az adatokat a Budapest idegenforgalmi útmutatóból vettem, az 1958as kiadásból

Szenvedély nélkül a foci halott.
