Uhha, én ma keresztelőn voltam és utána nagy zaba volt, marhafini húsleves valami mártásos rizses hasábburgonyás valami. és marhanagy torta és egy csomó ksi teasütemény, hiztam vagy 100 kilót
,,...soha nem szabad feladni, mert mindig van miért élni." /By: Sun Emperor (18)