Szerda reggelente egy toast, meg egy kávé egész emberi állapotot erőltet rám...
Igazából nekem azért teccett meg, mert itt Szegeden non-stop (oké máshol is valszeg, csak ez olllyan yol jött ki), szóval reggel suli előtt a fenti cucc a yo, de ha kell, akkor éjfélkor is be lehet menni... és ez yo.
