28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

J. Dávid
J. Dávid [6295]
Hát ebben tényleg nagyon állat, csak az a baj nekem hogy sehogyse esik útba. Mert ha a Blahához megyek akkor meg a 99-essel kell sokat a suliba menni, míg ha a József Krt.-ihoz, akkor meg oda-vissza a 9-essel és menni megint a 99-essel..
Warhawk
Warhawk [1146]
Meki yo.
Szerda reggelente egy toast, meg egy kávé egész emberi állapotot erőltet rám...
Igazából nekem azért teccett meg, mert itt Szegeden non-stop (oké máshol is valszeg, csak ez olllyan yol jött ki), szóval reggel suli előtt a fenti cucc a yo, de ha kell, akkor éjfélkor is be lehet menni... és ez yo.

Vissza

Fórumszabályzat