28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik városunk legyen Európa kultúrális fővárosa?



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Sztem meg pont hogy nem. Mindent Pest kapott eddig, és most vmit vidéknek is kell profitálnia. Remélem normális emberek lesznek a döntőbizottságban!
Amúgy Pestnek is örülnék, ha normális látványtervvel álltak volna elő és nem ezzel a Duna-partot elcsúfító futurisztikus izékkel

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Tyrn
Tyrn [11406]
ugyis pest lesz.

Vissza

Fórumszabályzat