28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik városunk legyen Európa kultúrális fővárosa?



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
100.000 db George Washington képecske az elég sovány kenőpénz figyelembe véve, hogy G.W. az 1 dollároson van.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

yerico
yerico [1344]
Szerintem az a város lesz a kultúrális főváros, amelyik a legtöbb pénzt tette félre a bírák lefiz..... akarom mondani kultúrális programokkal történő elkápráztatására. ("Nézze, milyen jól mutatna önnél ez a 100.000 darab George Washington kép ezeken a pici papírfecniken...")

Vissza

Fórumszabályzat