28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik városunk legyen Európa kultúrális fővárosa?



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
OFF:

én is firefoxot használok, szóval most szívom rendesen a fogam a lustaságom miatt.
Barthezz
Barthezz [54711]
Majd szedrencs hosszú linkjét kicsit meg tudnád igazítani? Az online shop kicsit megint belelóg nekem a szövegbe. Tom vissza kéne váltanom FireFox-ról Explorerre, csak annyira megszerettem már az FF-et

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Pyrogate
Pyrogate [21953]
hehe nincs is pénz a futurusztikus tervek megvalósítására

Szenvedély nélkül a foci halott.

Barthezz
Barthezz [54711]
Sztem meg pont hogy nem. Mindent Pest kapott eddig, és most vmit vidéknek is kell profitálnia. Remélem normális emberek lesznek a döntőbizottságban!
Amúgy Pestnek is örülnék, ha normális látványtervvel álltak volna elő és nem ezzel a Duna-partot elcsúfító futurisztikus izékkel

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Tyrn
Tyrn [11406]
ugyis pest lesz.

Vissza

Fórumszabályzat