A grafika nem fejlődött sokat, ami jó azon minek változtatni. Van, hogy felálláskor külső nézetbe kapcsol. Az irányításon egy kicsit változtattak. A zenék sztem a tavalyiban jobbak voltak.
Újdonságok, a QB-nek van megjelenített látótere. Ezzel egy kicsit megnehezítették a játékot, mert pontos passzokhoz előbb a WR felé kell írányítani a látómezőt. Szóval tovább tart a terep pásztázása és jön a sack!
Új játékmód a Superstar! Hozz létre egy ifjú tehetséget akinek a bőrébe bújva annak karierjét egyengetheted. Draftolás, edzések, interjúk, filmszerepek, sztárolás és persze mérkőzések. Biztos jó lehet.

X