28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

World Racing 2 képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

gémtila
gémtila [225]
Na kiprobáltam....grafika zéro az ég az szép kék de azzal annyi...az autók mint valami karton dobozok...a többi meg gyenge bitmap...de nem is ez a lényeg...egyszóval unalmas ja és gyengén van megoldva a damage része...és még a felbontást sem tudtam állitani
Mikor elkezdtem játsszani egy pillanatra a porsche jutott eszembe reménykedtem hogy legalább meg fogja közeliteni de nagyot csalódtam...nem értem a sok gigás proceszorok meg videokártyák mellet hogy nem képesek egy valamire való játékot csinálni...de a ful verziót azt csak kiprobálom...

Life is short...dome more

Vissza

Fórumszabályzat