Ezek az országúti autókázások már az első részben is nagyon tetszettek, főleg a havon.
Én életszerűnek találom. Na jó. Talán a grafika tényleg gáz egy kicsit és a sérülés is gyöngéd, de akkor is jó élmény furikázni. Nem kell pénzért tankolni és meghalni sem lehet.

Örültem. :)
