28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

World Racing 2 képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Peac
Peac [1222]
Nekem nagyon tetszett a demó. Várom a teljes verziót.

Ezek az országúti autókázások már az első részben is nagyon tetszettek, főleg a havon.

Én életszerűnek találom. Na jó. Talán a grafika tényleg gáz egy kicsit és a sérülés is gyöngéd, de akkor is jó élmény furikázni. Nem kell pénzért tankolni és meghalni sem lehet.

Örültem. :)

Vissza

Fórumszabályzat