Erre való a demo... abból kiderül, hogy jó-e

Dark Archon
mit csináljak ha leszedtem !!(ha jó megveszem)!! és berakom a deamoon toolsba azt írja ki ere hogy nem tudja olvasni a cdt mert nem ismeri fel a formátumot! na ez mitől lehet és mit tudnék tenni hogy fusson?