Aha, értem. Az én legnagyobb városom úgy 12000-es lehetett, de arra, hogy volt-e ott szeméttelep, már nem emlékszem. Volt jó sok magas ház is-de még milyen magas-, de olyan magas, mint a borítón soha. A kieget meg nem tom megszerezni.

Sajnos
Ja: jó játékot.
