28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

viktor 12
viktor 12 [20]
Aha, értem. Az én legnagyobb városom úgy 12000-es lehetett, de arra, hogy volt-e ott szeméttelep, már nem emlékszem. Volt jó sok magas ház is-de még milyen magas-, de olyan magas, mint a borítón soha. A kieget meg nem tom megszerezni. Sajnos
Ja: jó játékot.

Vissza

Fórumszabályzat