28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Land Of The Dead



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Sebaj, ebben a témában Romero-személyi kultusz van egyeseknél, és hamarosan érkezik a flém.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Capali
Capali [887]
Peace nagyon jólbeszéltél. én most láttam a filmet és tényleg az. nagyon gagyi. a sztori, megvalósíítás a hetvenes évek filmjeinél van. szegény rendező leragadt az első résznél.
nagggyon gagyi. a város összes oladlát álig felfegyverzett katonák őrzik, elektromos kerítés, kapu, drót stb. a sok zombi meg úgy átmegy mindeden mint kés a vajon. ehhhh.
csalódás

Rulez ! Kúl ! Fajin !

Peace
Peace [28933]
Megnéztem. 2 szó: KEGYETLEN GAGYI. A zombik gondolkodnak, kommunikálnak, taktikáznak, fegyverrel lőnek. LOL!!! És persze a nők itt is kegyetlen dúrva kommandósok, katonák, meg páncélozott kamion sofőrök. Még egy hatalmas LOL!!! És persze ugyanúgy se eleje, se vége a filmnek. De ezt már tapasztalhattuk a dawn of the dead-ben is. Szal mondjuk legyen 2/10-es a film, de csak azér, mer volt benne 2 poénos rész, amin jót nevettem.
Peace
Peace [28933]
Na végre megvan a film. Asszem most este meg is lesem, és írom a véleményt.

Vissza

Fórumszabályzat