Emberek: Második végigvitel közben találtam egy plusz relytéjt, vagy ahogy a GTA készítői szokták hívi az ilyesmit, húsvéti tojást. Akit érdekel az küldjön egy e-mail-t az -ra és elküldöm a feladvány screenshot-ját. Már majdnem sikerült megfejteni. Hátha ti tudtok segíteni. Várom az érdeklődő maileket. (CorLec: Ha bármi gondod lenne a játékban, akkor nyugodtan küldj mail-t a fentebb említett címre)

"Édes a vér íze, de a hatalomé még édesebb" Nód könyve
